Nu är det din tur att göra detsamma som Hollywood stjärnorna Britney Spears, Madonna och Paris Hilton har gjort - nämligen skapa din egen parfym.
”Doftboxen” är ett litet parfym labb, med 20 olika grunddofter och alla nödvändiga tillbehör så att du kan skapa din egen parfym hemma. För mer info om boxen och hur man skall gå tillväga, klicka på bilden av "Doftboxen"
BagsandFashion.com säljer väskor, smycken, designade väskor, handväskor och trendiga accessoarer av hög kvalitet med inspiration från kända varumärken. Snabba leveranser, 14 dagars returrätt och 100 % nöjd kund garanti samt många betalningsalternativ. Alla smycken och solglasögon skickas i eleganta smyckepåsar utan extra kostnad. Vi hoppas att även du tycker om vårt sortiment av smycken, väskor och andra accessoarer och vi önskar dig en trevlig shoppingrunda!